Test z lektury tomka sawyera

Ta pomoc edukacyjna została zatwierdzona przez eksperta!
Materiał pobrano już 789 razy!
Już teraz dostępny do pobrania jest plik test_z_lektury_tomka_sawyera w jednym z dostępnych formatów – PDF, DOC. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci zdać sprawdzian. Całość na dodatek została podzielona na wymagane grupy, a na końcu materiału edukacyjnego umieściliśmy kartę odpowiedzi! To wszystko, czego potrzebujesz.
  • Zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie pomoce szkolne są aktualne
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Quiz wiedzy z lektury „Przygody Tomka Sawyera”. pytanie 1 z 15. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera? ErykRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Tomka Sawyera” – pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste! Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki? Test z lektury. 1) Kto napisał książkę? 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera.Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Jaseq11 4 lata temu. 81. 22 Obserwuj autora. Dodaj do ulubionych. 0. Udostępnij. 29. Skomentuj. 81. Super!

przygody tomka sawyera – test z odpowiedziami

Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.TEST NR 1 Test z lektury „Przygody Tomka Sawyera” 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Quiz wiedzy z lektury „Przygody Tomka Sawyera”. pytanie 1 z 15. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera? ErykTest z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Jak ktoś nie zna odpowiedzi to wiadomo że napisze taki komentarz. Lubię to! · Odpowiedz · Oznacz jako spam. W Polsce powieść ukazała się w 1901 roku. Istnieją trzy kontynuacje historii Tomka: Przygody Hucka Finna (1884), Tomek Sawyer za granicą (1894),

Przygody Tomka Sawyera – test PDF

Test zawiera 25 pytań. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina.Sawyera” M. Twaina.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami pliczek.waw.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sa.. Test.Mark Twain, „Przygody Tomka Sawyera” – pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste! Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z. Kiedy stracili juz nadzieje na ratunek, uslyszeli gdzies glosy. Kto jest autorem ksiazki „Przygody Tomka Sawyera” Mark Twain. TEST NR 1 Test z.Z kim mieszka Tomek? Przedstaw skład jego rodziny: .

Test z lektury Przygody Tomka Sawyera klasa 5

Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury. – Test 4free.PL – bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test dla tematu: Przygody Tomka Sawyera (M. Twain). Poucz się fiszek i wróć do testu. podziel się. Podstawowa Język polski Lektury.Przekonajmy się, czy uważnie przeczytałeś tę lekturę!. Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Jaseq11 4 lata temu. 81. 22 Obserwuj autoraPrzygody Tomka Sawyera. Uwaga na podchwytliwe pytania! ). Tagi dla tego testu: lektura. Podaj swoje imię: Tomek Sawyer to. Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.

Test z lektury Przygody Tomka Sawyera GWO

„Przygody Tomka Sawyera” – pytania do lektury – Cechy Tomka Sawyera – Przygody Tomka Sawyera – Przygody Tomka. PRZYGODY TOMKA SAWYERA – TEST Koło fortuny.powieść Marka Twaina pt. Przygody Tomka Sawyera, – nagranie: Mark Twain, Znakomity pacykarz -GWO – Gdańskie Wydawnictwo OświatoweTest zawiera 25 pytań. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina.Tematem powieści są przygody tytułowego bohatera – Tomka Sawyera i jego rówieśników. Autor przedstawił szkolne życie Tomka, jego miłość do koleżanki – Becky. Mark Twain, „Przygody Tomka Sawyera” – pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste! Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z.